Шаховий турнір!

11 вересня 2021 року Козятинський центр дитячої та юнацької творчості долучився до святкування Дня фізичної культури та спорту. Відбувся відкритий шаховий турнір. У змаганні брали участь 15 шахістів, з них 8 досвідчених шахістів Козятинської, Глухівецької і Махнівської територіальних громад, а також 7 юнаків шахової школи Козятинського центру дитячої і юнацької творчості. Зустріч проводилась з ініціативи відділу з питань розвитку фізичної культури та спорту управління освіти Козятинської міської ради, міської федерації шахів, за підтримки Козятинського центру дитячої та юнацької творчості. Головний суддя турніру – Іонов Олександр. У категорії “дорослі” в напруженій боротьбі 1 місце зайняв Шкрябій Дмитро, 2 місце завоював Добржанський Анатолій і 3 місце виборов Хуторний Ігор. У категорії “юнаки і дівчата” 1-3 місця відповідно посіли Томчак Дмитро, Безкостий Артем і Співаченко Михайло. Переможці та призери змагання отримали грамоти, медалі та солодощі. Пам’ятні призи отримали найстаріший учасник шахового змагання Лазарчук Іван Максимович та наймолодший гравець турніру Наровецький Владислав. Висловлюємо подяку організаторам змагання за матеріальну і технічну підтримку, а невтомним шахістам – за активну участь у змаганні!

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.