Профілактична робота з умовно засудженими неповнолітніми у Козятинській ТГ

Профілактична робота з умовно засудженими неповнолітніми у Козятинському центрі надання соціальних послуг.
В умовах сьогодення особливо загострюється проблема зростання правопорушень серед осіб молодого віку. Неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їхні повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право та закони супроводжують людину все її життя.
Саме тому 6 вересня керівником служби соціальної роботи в громаді комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Козятинської міської ради» Ігорем Гасюком спільно з фахівцем ІІ категорії Хмільницького районного відділу № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області Михайлом Дейнеко та волонтером Хмільницького РВ № 2, головним спеціалістом управління освіти та спорту Людмилою Кудимець було проведено інформаційно-виховну зустріч з умовно засудженим неповнолітнім.
У ході зустрічі юнакові було роз’яснено причинно-наслідковий зв’язок між злочинним діянням і суспільно небезпечними наслідками для особи, що вчинила злочин. Також обговорено дотримання правил безпеки при виникненні загрози життю і здоров’ю людини.Проведено психологічне тестування, за результатами якого буде сплановано наступну тематику зустрічі. Під час розмови хлопець йшов на контакт, був відвертий, позитивно сприймав інформацію.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.