«Ангели пам’яті» у Козятині

Вісім років тому, 20 лютого 2014 року, в Україні відбулися криваві події – початок розстрілу учасників Революції Гідності на вулиці Інститутській у Києві. Загиблих у ті дні ми тепер називаємо Героями Небесної Сотні, а
Відтоді вже вісім років на знак пам’яті за душами підступно вбитих беззбройних людей, що вийшли на мирну акцію протесту у центрі столиці України, відбувається всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті».
У рамках акції щороку після Революції Гідності українці розвішують білих паперових ангелів на деревах та запалюють свічки, як символ пам’яті. Останніми роками до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні долучаються і мешканці країн Європи, США, Канади тощо.
Цьогорічна пам’ятна кампанія в Україні проходитиме під усталеним гаслом «Небесній Сотні вдячні за свободу!».
Вже другий рік поспіль до всесвітньої пам’ятної акції долучиться і Козятин!
Акція «Ангели пам’яті» розпочнеться 18 лютого символічним розвішуванням власноруч виготовлених білих паперових ангелів на деревах біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО о 10 годині. Акція триватиме до 20 лютого включно, отже, взяти участь у вшануванні пам’яті Героїв Небесної Сотні можна буде протягом трьох днів.
Фотографії та репортаж з місця події можна буде одразу переглянути на офіційному сайті Козятинської міської ради та на сторінці Козятинської ТГ у мережах Фейсбук та Інстаграм.
Пропонуємо долучитися до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні і підтримати тиху акцію своєрідним флешмобом: на гілки дерев біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО – відправної точки нашої акції – чи у дворі свого будинку, біля місця роботи чи навчання прив’язати білого паперового ангела пам’яті і відзняти цю символічну власну дію на телефон, потім розмістити світлину чи відео у соціальних мережах із хештегом #ЦеПроСвободу чи #бути_гідним. Таким чином ви долучитеся до всеукраїнської та загальної світової пам’ятної кампанії.
Приєднуйтеся! Ми маємо змогу відчути нашу силу в єдності!
Розповідайте про революцію Гідності!
Бережіть пам’ять!
Небесна Сотня спостерігає!

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.